ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3374
| Біти | SL3, SL4, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, T15, T20, T25, H4, H5, H6 |
|---|---|
| Кількість у наборі | 31 ед. |
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Тип | реверсивна |
| Головки | 4, 5, 6, 7, 8, 9 мм; 5/32", 3/16", 1/4", 9/32", 5/16", 1 1/32" |
| Матеріал руків'я | двокомпонентна, прогумована |
| Вага | 0,408 кг |
| Об'єм | 0,001117 куб.м |
ОПИС
Мультифункціональна реверсивна викрутка INTERTOOL VT-3374 з комплектом насадок виготовлена за останніми технологіями та відповідає високим запитам майстрів. Призначена для монтажу та демонтажу нарізних з'єднань із різним типом шліців. Така реверсивна викрутка стане чудовим помічником у домашньому арсеналі інструменту, а також у власній майстерні, на виробництві.

Висока якість сталі
Усі комплектуючі набори виготовлені з міцної Cr-V сталі, яка відома всім майстрам своєю надійністю і витривалістю. У складі цієї сталі є хром і ванадій, які надають виробу високу стійкість до зношування. Також сталь вирізняється довговічністю й не схильна до крихкого руйнування. Усі інструменти в наборі покриті антикорозійним шаром.

Викрутка з храповим механізмом
Храповий механізм викрутки дає змогу працювати в обмеженому просторі та у важкодоступних місцях, де немає місця для маневрів. Усередині викрутки також встановлений магніт для надійного утримання біт.

Зручна ручка
Форма ручки забезпечує максимальну ефективність від докладеного зусилля, а наявність реверсу робить роботу комфортнішою. Двокомпонентна ручка гарантує чудове зчеплення навіть із вологими або слизькими руками, завдяки гумовим вставкам.

Компактний тримач
Весь набір поміщений у невеликий кейс-тримач із засувкою й окремими планками під біти та головки. Інструменти розміщені у власних відділеннях і не випадають. Ви швидко знайдете необхідну насадку завдяки нанесеному маркуванню. Спеціальний зачіп на кейсі дає змогу зручно зберігати весь набір, повісивши його на стіну.
Комплектація
Викрутка реверсивна з храповим механізмом;
Биты: SL3, SL4, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, PH3х2, PZ1, PZ2, T15, T20, T25, H4, H5, H6;
Переходник 1/4";
Головки 1/4'': 4, 5, 6, 7, 8, 9 мм; 5/32", 3/16", 1/4", 9/32", 5/16", 1 1/32".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Біти | SL3, SL4, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, T15, T20, T25, H4, H5, H6 |
| Вага | 0.408 кг |
| Кількість в наборі | 31 од |
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Матеріал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Обсяг | 0.001117 м. куб |
| Тип | реверсивна |
- Ціна: 293 ₴







