Акційний розпродаж
-13%


Саморіз з прес-шайбою 4,2*25 гострий цинк білий (ящ. 6000шт) APRO
5 984 ₴
5 206,08 ₴
- В наявності
- Код: 3D-7-10-2000
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Саморіз з прес-шайбою 4,2*25 гострий цинк білий (ящ. 6000шт) APRO
Артикул 10L4225-2-C
Покриття цинк біле
Наконечник гострий
Гарантійний термін не передбачений виробником
Діаметр 4.2 мм
Тип і розмір шліца PH2
Різновид різі повний
Тип різі саморізна
Сфера застосування для будівництва, для авто
До якої основи для дерева, металу, ПВХ тощо.
Вага теоретична 1 шт. 1.9 г
Довжина 25 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Max робочий тиск | 1,8 bar |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Вигляд крапельниці | емітерна |
| Витрата води з однієї крапельниці | 1,38 л/год |
| Відстань між крапельницями | 10 см |
| Об `єм | 0,0009 м? |
| Об'ємна вага | 15,13 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | 3D Tube |
| Товщина стінки | 0,175 мм (7 mil) |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
| Основні атрибути | |
| Код запчастини | 2111-8231010 |
- Ціна: 5 206,08 ₴










