Акційний розпродаж


Фітинг Presto-PS адаптер під конектор із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма (4064)
11,09 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Код: 4064
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості
Адаптер під конектор Presto-PS (4064) застосовують у комбінації зі швидкоз'ємними конекторами, кранами або трійниками з внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма для під'єднання садових шлангів різних діаметрів до системи водопостачання. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється адаптер з якісного пластику, стійкого до механічних навантажень, дії розчинів добрив і ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага порівняно з металевими аналогами;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне різьбове з'єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Змонтувати трійник або кран у магістральну трубу;
- Вкрутити адаптер на трійник/кран;
- З'єднати шланг і адаптер за допомогою конектора;
- Підключити другим конектором з протилежного боку шланга пістолет або зрошувач;
- Подати воду в шланг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Диаметр резьбы | 12 мм (1/2") |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Об `єм | 0,0009 м? |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Применение | для конекторів |
| Тип | різьблення |
- Цена: 11,09 ₴

