Акційний розпродаж


Стартер із внутрішнім різьбленням Presto-PS для крапельної трубки 3,5 мм (FTB-034)
22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Код: FTB-034
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості
Стартер з різьбленням Presto-PS (FTB-034) використовується при побудові систем краплинного поливу для під'єднання садових крапельниць у комбінації зі сліпою трубкою діаметром 3,5 мм. Підключається до магістральної труби за допомогою крана або перехідника із зовнішнім різьбленням 3/4 дюйма. З протилежного боку для переходу на крапельниці на адаптер одягається трубка 3,5 мм. Виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Стартер виготовлений з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Швидкий і легкий монтаж;
- Надійне з'єднання.
Коротка інструкція з монтажу стартера з різьбленням:
- Накрутити стартер на кран або муфту із зовнішнім різьбленням 3/4;
- З протилежного боку одягнути на адаптер трубку 3,5 мм;
- До трубки під'єднати крапельниці напряму або через кутник/трійник.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Використовується з | трубкою 3.5 мм |
| Об `єм | 0,0009 м? |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Применение | стартер для шлангу |
| Способ монтажа | внутрішнє різьблення 3/4" |
| Тип | стартер на 1 вихід |
- Цена: 22 ₴

