
Саморіз покрівельний 4,8*19 DIN 7504K RAL 3011 до металу (ящ. 2400шт) (колір - коричнево-червоний) APRO
2 009 ₴
- В наявності
- Код: 9R648193011-C
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Марка YATO
символ YT-0465
Серія ГРА
матеріал нержавіюча сталь
Магніт ТАК
Довжина 60 мм
Тип тримача інструменту шестикутний
Розмір тримача інструменту 1/4" (6,3 мм)
Магнітний тримач для біт викрутки.
тип викрутки: шестигранна 1/4"
матеріал: сталь
довжина [мм]: 60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 4.1 г |
| Вид різьби | повна |
| Галузь застосування | для покрівельних робіт, для будівництва |
| Головка | шестигранна з прес-шайбою |
| До якої основи | для металу |
| Діаметр шайби | 14 мм |
| Колір за стандартом | RAL 3011 |
| Матеріал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покриття | Цинк білий |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1x0ijutLKS_Axu-8hN3IyjrxRyQiEPlr6/view |
| Розмір під ключ | 8 |
| Рекомендація для магазина | 000000003,000000004,000000005,000000007,000000008 |
| Стандарт | DIN 7504K |
| Тип різі | саморізна |
| Товщина просвердлюваного металу (max) | 5 мм |
| Колір | Червоно-коричневий |
| ШтрихКод | 4824041030118 |
- Ціна: 2 009 ₴

