
Саморіз покрівельний 4,8*35 DIN 7504K RAL 5005 до дерева (ящ. 1600шт) (колір - сигнальний синій) APRO
1 601 ₴
- В наявності
- Код: SDS48355005-C
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 055781; Довжина: 260; Ширина: 260; Висота: 100; Упаковка: 1 600; АБЦ: B; КратностьЦены: 1 600; Вага: 8.45; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Діаметр: 4.8 мм; Довжина: 35 мм; Розмір “під ключ“: 8; Покриття: цинк білий; Колір: синій насичений; Наконечник: свердло; Стандарт: DIN 7504K; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Саморіз покрівельний 4,8*35 DIN 7504K RAL 5005 до дерева (ящ. 1600шт) (колір - сигнальний синій) APRO; Вид різьби: повна; Тип різьби: саморізна; Галузь застосування: для покрівельних робіт, для будівництва; До якої основи: для дерева; Вага теоретична 1 шт.: 5.6 г; Головка: шестигранна з прес-шайбою; Діаметр шайби: 14 мм; Колір за стандартом: RAL 5005; Товщина просвердлюваного металу (max): 2 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1x0ijutLKS_Axu-8hN3IyjrxRyQiEPlr6/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 5.6 г |
| Вид різьби | повна |
| Галузь застосування | для покрівельних робіт, для будівництва |
| Головка | шестигранна з прес-шайбою |
| До якої основи | для дерева |
| Діаметр шайби | 14 мм |
| Колір за стандартом | RAL 5005 |
| Матеріал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покриття | Цинк білий |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1x0ijutLKS_Axu-8hN3IyjrxRyQiEPlr6/view |
| Розмір під ключ | 8 |
| Рекомендація для магазина | 000000003,000000004,000000005,000000007,000000008 |
| Стандарт | DIN 7504K |
| Тип різі | саморізна |
| Товщина просвердлюваного металу (max) | 2 мм |
| Колір | синій насичений |
| ШтрихКод | 4824041030231 |
- Ціна: 1 601 ₴

