Новинка


Пластина перфорована 60х180х2.0мм оц. (пачка, кратно 20шт) APRO
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: LP-60180
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Пластина перфорированная 60х180х2.0мм оц. (пачка, кратно 20шт) APRO
| Артикул | LP-60180 |
| Покриття | цинк білий |
| Довжина | 180 мм |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Матеріал | цинк білий |
| Товщина | 2,00 мм |
| Ширина | 60 |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Матеріал | цинк білий |
| Покриття | Цинк білий |
| Посилання на сертіфікат | \\kronavto\$\Отделы\Общие\Сертификаты\Лист_про_необов'язкову_сертифікацію_Орманс_лютий_2024 |
| Рекомендація для магазина | 000000004,000000005,000000007,000000008 |
| Ширина | 60 мм |
| ШтрихКод | 2000972709893 |
- Ціна: 25 ₴

