
Комплект прозорих клейових стрижнів 11,2 мм x 300 мм, пак. 2 кг INTERTOOL RT-1024
535 ₴
- В наявності
- Код: RT-1024
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-1024
| Температура розм'якшення | 85 °С |
|---|---|
| Час застигання | 30-40 сек |
| Температура плинності | 160-170 °C |
| Матеріал виготовлення | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Довжина стрижня | 300 мм |
| Діаметр стрижня | 11.2 мм |
| Колір | прозорий |
| Вага паковання | 2 кг |
| Вага | 2,160 кг |
| Об'єм | 0,003353 куб.м |
ОПИС
Комплект прозорих клейових стрижнів INTERTOOL RT-1024 — витратний матеріал для клейових пістолетів. Прозорі клейові стрижні INTERTOOL RT-1024 застосовуються для скріплення дерева, кераміки, пластмас, тканини, металів і дротів, а також інших матеріалів у різних поєднаннях. Стрижні виготовлені з високоякісної сировини марки Dupont. Завдяки цьому, напівпрозорий високов'язкий клей дає змогу надійно скріплювати перераховані матеріали, тверда в міру охолодження.
Особливості
Великий спектр застосування;
Забезпечують швидке склеювання;
Для стрижнів використано високоякісну сировину марки Dupont
Екологічно чисті;
Без запаху;
Прості та зручні у використанні;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
- Ціна: 535 ₴


