
Шліфмашина кутова 2000 Вт, 6500 об./хв, діаметр кола 230 мм, плавний пуск,INTERTOOL DT-0290
2 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-0290
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0290
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Швидкість обертання | 6500 об./хв |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Шпиндель | М14 |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 5,450 кг |
| Об'єм | 0,010100 куб.м |
ОПИС

Кутова шліфмашина DT-0290 дає змогу швидко різати, шліфувати, обдирку, зачистити різні поверхні. Головною особливістю цієї моделі є висока швидкість виконання завдань і великий діаметр робочого диска.

Ефективність
Потужність двигуна становить 2000 Вт, максимальні оберти диска — 6000 об./хв. Ця модель чудово впорається з обробленням металу, дерева, бетону, каменю, плитки та інших матеріалів. Також завдяки високій потужності може використовуватися для виконання досить серйозних робіт.
Болгарка сумісна з дисками діаметром 230 мм і посадковим отвором 22.2 мм, що дає змогу підібрати до неї оснастку стандартних розмірів.

Надійність
Ефективне охолодження двигуна забезпечується великими вентиляційними отворами, які слугують для швидкого відведення гарячого повітря з робочої зони. Захист від механічних пошкоджень і якісне тепловідведення забезпечуються завдяки металевому редуктору. Обмотка статора та ротора мідна, встановлені пилозахищені підшипники.

Зручність у роботі
Для комфортної роботи без втоми, у комплекті постачається додаткова ручка, що встановлюється з трьох сторін. Під великим пальцем кнопка блокування від випадкового увімкнення.
Безключова система фіксації кожуха дає змогу легко змінювати положення кожуха, без використання додаткових інструментів.
Мережевий шнур має довжину 2 метри. Посилений у місці стику з інструментом, що запобігає появі заломів кабелю.

Безпека
Для захисту оператора від іскор, осколків і сміття, над диском встановлений захисний кожух. Не варто забувати, що будь-який електроінструмент травмобезпечний. Щоб уникнути травм, під час роботи шліфмашиною дуже важливо дотримуватися техніки безпеки, а також використовувати засоби особистого захисту!
Болгарки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.45 кг |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.0101 м. куб |
| Швидкість обертання | 6500 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
- Ціна: 2 050 ₴










