ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0210
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Швидкість обертання | 6000 об./хв |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Шпиндель | М14 |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 10000 кг |
| Об'єм | 0,012825 куб.м |
ОПИС
Кутова шліфувальна машина INTERTOOL WT-0210 — потужний інструмент напівпрофесійної серії STORM, призначений для різних типів оброблення металу та каменю. Найчастіше використовується для різання матеріалів. Шліфмашина STORM WT-0210 має різальний диск великого діаметра — 230 мм. Це забезпечує можливість глибоко різати, а також Одночасно обробляти велику площу поверхні.
«Болгарка» INTERTOOL STORM WT-0210 має високу потужність — 2500 Вт. Висока продуктивність цього інструмента дає змогу використовувати його для тривалої безперервної роботи, виконувати трудомісткі завдання з металооброблення, будівництва. Шліфувальна машина STORM WT-0210 орієнтована на використання в майстернях, на підприємствах. Ця модель також має популярність у домашніх майстрів.
Кутова шліфувальна машина INTERTOOL STORM WT-0210 має практично повністю погумовану задню ручку. Вона запобігає ковзанню рук, забезпечує надійний і зручний хват. Крім того, у цій моделі є бічна ручка, яка може бути встановлена з 3 сторін і забезпечує максимальний комфорт у роботі. Ще одна перевага «болгарки» STORM WT-0210 — блокування увімкнення. Максимальна швидкість обертання диска — 6000 об/хв. Диск за допомогою нарізного з'єднання прикручується до шпинделя шліфувальної машини. Варто також зазначити наявність захисного кожуха.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 10 кг |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.012825 м. куб |
| Швидкість обертання | 6000 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
- Ціна: 1 390 ₴


