ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2202
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
|---|---|
| Частота мережі | 50 Гц |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Шина | 40 см |
| Швидкість ланцюга на холостому ходу | 15 м/сек |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 5,430 кг |
| Об'єм | 0,029328 куб.м |



Призначення
Електропила INTERTOOL DT-2202 з бічним розташуванням двигуна підійде для роботи в саду, на ділянці, а також буде корисна на будівництві та під час заготівлі дров, для сезонних робіт. Ідеальна для домовласників і майстрів-аматорів.

Продуктивність
Пила з потужністю двигуна 2000 Вт і з довжиною шини 40 см і швидкістю ланцюга 15 м/с підходить як для обрізання гілок садових дерев, так і разового розпилювання невеликої кількості дров діаметром до 30 см.
Висока продуктивність зумовлена також боковим розташуванням двигуна — тягова зірочка безпосередньо пов'язана з приводом, це виключає втрату потужності та збільшує динаміку ланцюга.

Комфорт
Невелика вага пили та чудове балансування в руках гарантують комфортну роботу оператора на продовженні тривалого часу. Зручна форма передньої ручки забезпечує вищу маневровість і зручне горизонтальне різання. Обидві ручки з гумовими накладками проти ковзання.
На відміну від бензопили електропилого можна працювати як у приміщенні, так і на вулиці, завдяки тому, що немає вихлопних газів. Крім цього, електропилка малошумна.
Світловий індикатор повідомить, чи під'єднаний інструмент до електромережі.

Безпека
Для збільшення безпеки під час роботи в електропилі реалізована система захисту від випадкового пуску.
Функція аварійної зупинки реалізована біля передньої ручки — щойно на неї натискає оператор, спрацьовує захист: зупиняється ланцюг і вимикається живлення двигуна.
Не варто забувати, що будь-який електроінструмент травмобезпечний. Щоб уникнути травм, під час роботи пилкою дуже важливо дотримуватися техніки безпеки, а також використовувати засоби особистого захисту!
Пили електричні No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
- Ціна: 2 850 ₴









