Опис
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0621
| Кут нахилу | 0-45 ° |
|---|---|
| Потужність | 1400 Вт |
| Швидкість обертання | 5000 об/хв |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Кут повороту жолоба | 45 ° |
| Комплектація | пилозбірник опорна стійка диск 24 зубці (в зборі) ключі для обслуговування |
| Вага | 8,000 кг |
| Об'єм | 0,059496 куб.м |
ОПИС
Торцювальна пила DT-0621 призначена для розрізу та заготівлі виробів із дерева, пластику й алюмінію. Стане надійним помічником як у заготівельному цеху, так і в господарстві домашнього майстра.
Для точного заготівлі деталей передбачена можливість нахилу голови з різальним елементом, а також поворотний заготовний стіл із можливістю вимірювання та фіксації точного кута нахилу та повороту.
Стіл для заготівок зроблений з алюмінію, а для надійної фіксації розпилюваних заготівок передбачене спеціальне місце для струбцини, а також можливість встановлення розширювачів столу.
- Ціна: 2 850 ₴









