Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-3308
| Довжина: | 150 мм |
|---|---|
| Матеріал руків'я | метал із гумовою накладкою |
| Глибина оброблення | 100 мм |
| Вага | 0,194 кг |
| Об'єм | 0,000618 куб.м |
ОПИС
Ножівка для металу INTERTOOL HT-3308 завдовжки 150 мм, виготовлена з високоміцного матеріалу з гумовою накладкою на ручці, що запобігає ковзанню руки під час роботи. Фіксація полотна здійснюється за допомогою спеціального гайкального механізму. Глибина різання 100 мм. Проста конструкція ножівки дає змогу працювати з нею, не маючи спеціальних навичок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.194 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина обробки | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал рукоятки | метал з гумовою накладкою |
| Обсяг | 0.000618 м. куб |
- Ціна: 124 ₴




