Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-2103
| Тип насадок | SL5,5 * 100 мм; PH2*100 мм |
|---|---|
| Кількість у наборі | 3 ед. |
| Тип | професійні |
| Вага | 0,200 кг |
| Об'єм | 0,001446 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.361 кг |
| Кількість в наборі | 3 од |
| Обсяг | 0.001112 м. куб |
| Тип | професійні |
| Тип насадок | SL: 5,5x100 мм; PH2x100 мм |
- Ціна: 108 ₴


