Акція


Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL POWERLine (1×PT2050HE (4.0 Аг), зарядний пристрій)
4 266 ₴
- В наявності
- Код: 006325
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL – потужний, високопродуктивний інструмент професійного класу, призначений для розпилювання деревних заготовок, а також металевого профілю або труб, виконання технологічних прорізів у різних за структурою матеріалах.
Особливості акумуляторної шабельної пили PROFI-TEC BJR2032BL:
- Вбудоване світлодіодне підсвічування допомагає ефективно працювати в умовах поганої видимості;;
- Пускова кнопка блокується, щоб уникнути випадкового включення інструменту;
- Регулювання частоти ходу пиляльного полотна в широкому діапазоні;
- Витривалий і надійний двигун сприяє продуктивному виконанню пиляльних робіт, стійкий до надмірного перегріву та перевантаження;
- Можливість швидкої зміни пиляльних полотен без використання додаткових інструментів;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга аккумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Частота ходу: | 0 – 3000 хід/хв |
| Довжина ходу: | 32 мм |
| Максимальна глибина пропилу (труб 90°): | 130 мм |
| Максимальна глибина пропилу (дерево): | 255 мм |
| Вага нетто / брутто: | 2,3 / 3,6 кг |
| Габарити упаковки: | 430×300×100 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL;
- Акумулятор PT2050HE (4.0 Аг) ×1;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Пиляльні полотна ×4;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 4 266 ₴






