Акція


Акумуляторна батарея PROFI-TEC YellowLine (4.0 Аг, з індикатором заряду)
902 ₴
- В наявності
- Код: 005431
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея PROFI-TEC YellowLine потужністю 36 В / 4.0 Аг, призначена для роботи на інструментах PROFI-TEC YellowLine, відрізняється надійністю та високою тривалістю роботи.
Особливості акумуляторної батареї PROFI-TEC
- Відсутність ефекту пам’яті;
- Міцна конструкція корпусу;
- Індикатор заряду;
- Захист від перегріву, перевантаження та повної розрядки.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Напруга акумулятора: | 36 В |
| Ємність акумулятора: | 4,0 Аг |
| Габарити упаковки: | 125×80×80 мм |
| Вага нетто / брутто: | 0,5 / 0,6 кг |
Комплект поставки:
- Акумуляторна батарея PROFI-TEC;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 902 ₴

