
Ліхтар ручний міні, 4 режими INTERTOOL LB-0120
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: LB-0120
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ LB-0120
| Тип | ручний |
|---|---|
| Акумулятор | Li-Ion |
| Кількість діодів | XPEx3 W |
| Ємність акумулятора | 1200 мАг |
| Час автономної роботи | до 4 год. |
| Час заряду акумулятора | до 3 год. |
| Кількість режимів | 4 |
| Яскравість освітлення | 120 Лм |
| Особливості | функція zoom |
| Вага | 0,056 кг |
| Об'єм | 0,000512 куб.м |
ОПИС
Ручний ліхтарик стане незамінним помічником у різних побутових роботах, в туристичних походах, на риболовлі, а також забезпечить якісне освітлення робочого простору. В надзвичайних обставинах також може використовуватися як автономне джерело світла за відсутності електрики і в польових умовах.
Переваги
- Час автономної роботи - 3-4 години;
- Яскравий і високоефективний світлодіод XPE, потужністю 3 Вт;
- 4 режими роботи:
100% - світловий потік 120 Лм;
50%;
стробоскоп;
режим SOS. - Функція zoom дозволяє змінювати ширину променя;
- Компактний і зручний корпус.
Зручний і надійний
Компактні розміри ліхтарика дозволяють носити його в кишені, сумці чи в рюкзаку, він не займе багато місця. Завдяки встановленому світлодіоду XPE має гарну світловіддачу і довговічність, що особливо важливо за несприятливих похідних, туристичних умов. Світлодіод такого типу має високу яскравість, енергоефективність і надійність.
Режими роботи
У функціоналі ліхтаря передбачені чотири режими роботи:
- Основний діод - 3 Вт, з яскравістю світіння 120 Лм, працює на 100% і 50% потужності, а також в режимі стробоскопа і в SOS-режимі для екстрених ситуацій.
Функція зум
Ви можете міняти ширину променя світла, роблячи його вужчим чи ширшим залежно від потреби:
- Вузький промінь дозволяє фокусувати світло на визначеному об'єкті на великій відстані, що може бути корисним під час пошуків чи орієнтування в темний час доби.
- Широкий промінь світла, навпаки, охоплює велику площу і може бути корисним, коли потрібно освітити широку ділянку, таку як палатка на кемпінгу тощо.
Функція зума робить ліхтарик більш універсальним, він може адаптуватися до різноманітних ситуацій під ваші потреби.
Автономний
Заряджається ліхтар від мережі за допомогою USB-шнура, який входить до комплекту. Ємність акумулятора становить 1200 мАг, його вистачає на 3-4 години безперервної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.833 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | свинцево-кислотний |
| Дальність освітлення | 300 м |
| Ємність акумулятора | 5500 А*год |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга | 4 В |
| Обсяг | 0.006066 м. куб |
- Ціна: 128 ₴

