ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ LB-0130
| Тип | ручний |
|---|---|
| Акумулятор | Li-Ion |
| Кількість діодів | P50x10W |
| Ємність акумулятора | 2200 мАг |
| Час автономної роботи | до 4 год. |
| Кількість режимів | 3 |
| Яскравість освітлення | 1200 Лм |
| Особливості | алюмінієвий корпус, функція zoom |
| Вага | 0,290 кг |
| Об'єм | 0,000702 куб.м |
ОПИС
Ручний ліхтарик стане незамінним помічником у різноманітних побутових роботах, в туристичних походах, на риболовлі, а також забезпечить якісне освітлення робочого простору. В надзвичайних обставинах також може використовуватися як автономне джерело світла за відсутності електрики і в польових умовах.
Переваги
- Час автономної роботи - 3-4 години;
- Яскравий світлодіод P50, потужністю 10 Вт;
- 3 режими роботи:
100% - світловий потік 1200 Лм;
50%;
стробоскоп;>- Функція zoom дозволяє змінювати ширину променя;
- Міцний і зносостійкий корпус із алюмінію.
Зручний і надійний
Ліхтар невеликих розмірів, що дозволяє носити його в кишені, сумці чи в рюкзаку - він не займе багато місця. Завдяки встановленому світлодіоду Р50 забезпечує яскраве і чітке світло, також стійкий до вібрацій та ударів, добре працює за низьких температур. Корпус із алюмінієвого сплаву легкий і в той же час міцний, стійкий до механічних пошкоджень.
Режими роботи
У функціоналі ліхтаря передбачені чотири режими роботи:
- Основний діод 10 Вт, з яскравістю світіння 1200 Лм, працює на 100% і 50% потужності, а також в режимі стробоскопа для екстрених ситуацій.
Функція зума
Ви можете міняти ширину променя світла, роблячи його вужчим чи ширшим залежно від потреб:
- Вузький промінь дозволяє фокусувати світло на певному об'єкті на великій відстані, що може бути корисно під час пошуків чи орієнтування в темний час доби.
- Широкий промінь світла навпаки, охоплює велику площу і може бути корисним, коли потрібно освітити широку ділянку, таку як палатка на кемпінгу тощо.
Функція зума робить ліхтарик більш універсальним - він може адаптуватися до різноманітних ситуацій під ваші потреби.
Автономний
Заряджається ліхтар від мережі за допомогою USB шнура, який входить до комплекту. Ємність акумулятора становить 2200 мАг, його вистачає на 3-4 години безперервної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.833 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | свинцево-кислотний |
| Дальність освітлення | 300 м |
| Ємність акумулятора | 5500 А*год |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Напруга | 4 В |
| Обсяг | 0.006066 м. куб |
- Ціна: 457 ₴


