
Пускові дроти 800 А, 4 м, до -40 °C, чохол INTERTOOL AT-3050
680 ₴
- В наявності
- Код: AT-3050
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ AT-3050
| Довжина | 4 м |
|---|---|
| Максимальний струм | 800 А |
| Діаметр проводу | 12.5 мм |
| Вага | 2,700 кг |
| Об'єм | 0,006144 куб.м |
ОПИС


Призначення
Пускові кабелі призначені спеціально для запуску двигуна автомобіля у випадку низького заряду акумулятора від іншого автомобіля (донора). Їхнє єдине призначення - допомогти у запуску двигуна, їх ще називають - дроти для прикурювання.

Міцність і безпека
Кабель оснащений чотирма великими затискачами типу «крокодил» з міцними зубцями і пружинами, що забезпечують надійне з'єднання. Також кабелі мають ізоляційне покриття для запобігання ураження електричним струмом і гарантування безпеки користувачів. Полімерне обплетення стійке до морозу до -40 °С, не розтріскується і не заплутується при складанні.

Можливості
Кабелі, довжиною 4 метри, забезпечують значний запас довжини і підходять для застосування із позашляховиками і автомобілями різних розмірів. Провід, перетином 12,5 мм, багатожильний, виготовлений із алюмінію з мідним напиленням, забезпечує мінімальну втрату і стабільну провідність струму, силою до 800 А.

Зручність
Для зручності полімерна ізоляція клем відрізняється за кольорами: червоні «+», чорні «-». На місці хвату є ребристі насічки для зручної роботи у рукавицях.
Весь комплект запакований у нейлоновий чохол на блискавці. Компактний розмір дозволяє зберігати його в багажнику чи під водійським сидінням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина | 2.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.583 кг |
| Максимальний струм | 200 А |
| Тип | Пускове |
- Ціна: 680 ₴



