Акція


Акумуляторний кущоріз PROFI-TEC PDG5220BL POWERLine (2×PT2040MP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
5 260 ₴
- В наявності
- Код: 006397
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний кущоріз PROFI-TEC PDG5220BL – легкий та надійний інструмент, призначений для проведення сезонних робіт з формування та підрізання зелених насаджень, а саме живоплоту, кущів та декоративних дерев у вертикальній та горизонтальних площинах. Даний пристрій виконаний з дотриманням усіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, надійний у роботі, а також простий в обігу та обслуговуванні.
Особливості акумуляторного кущоріза PROFI-TEC PDG5220BL:
- Низький рівень вібраці та шуму, невелика вага тавідсутність викидів шкідливих речовин;
- Двосторонній ніж забезпечує ефективну ташвидку роботу;
- Захисний екран захищає руки користувача відтравм під час роботи;
- Ергономічна прогумована рукоятка забезпечуєкомфортну тривалу роботу;
- Заточені ріжучі елементи стійкі до зношення ідеформацій та забезпечують чистий різ;
- Витривалий безщітковий двигун сприяєстабільному виконанню інтенсивних завдань;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга акумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Довжина леза: | 52 см |
| Ширина леза: | 7 см |
| Кількість обертів холостого ходу: | 1800 об/хв |
| Максимальна ріжуча здатність: | 15 мм |
| Кут різу: | 45° |
| Вага нетто / брутто: | 1,9 / 4,0 кг |
| Габарити упаковки: | 890×190×200 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторний кущоріз PROFI-TEC PDG5220BL;
- Акумулятор PT2040MP (4.0 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Захисні окуляри та рукавиці;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 5 260 ₴









