Акція


Кормоподрібнювач PROFI-TEC PFC4200 (2700 Вт)
3 490 ₴
- В наявності
- Код: 005908
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кормоподрібнювач PROFI-TEC PFC4200 – характеризується відмінною продуктивністю, компактними розмірами та надійною конструкцією. Даний апарат можна експлуатувати на невеликих фермах, на фабриках, заводах, дозволяючи швидко дробити зерно, перець, стручковий перець, різні боби, арахіс, буряк та інше.
Особливості кормоподрібнювача PROFI-TEC PFC4200:
- Надійний витривалий двигун, потужністю 2700 Вт;
- Висока продуктивність;
- Металевий корпус надає всій конструкції твердості та міцності;
- Можливо регулювати ступінь подрібнення рахунок застосування сит з певним діаметром;
- Модель оснащена патрубком для подрібнення цілих качанів кукурудзи;
- Низький рівень шуму;
- Компактні розміри та простота в експлуатації;
- Гумовий ущільнювач дозволяє щільно закривати кришку бункера.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга живлення: | 230 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Потужність: | 2700 Вт |
| Кількість обертів холостого ходу: | 0 – 2850 об/хв |
| Продуктивність: | 260 – 280 кг/г |
| Вага нетто / брутто: | 16,5 / 18,0 кг |
| Габарити упаковки: | 310×340×350 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Кормоподрібнювач PROFI-TEC PFC4200;
- Сито змінне, комплект (діаметр осередка 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм);
- Ніж-молоток (встановлений);
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кормоізмельчітель |
- Ціна: 3 490 ₴








