Акція


Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2028BL POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
2 366 ₴
- Немає в наявності
- Код: 006625
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2028BL – призначена для виконання ряду завдань, таких як розпил деревини (дошки, бруси, листовий матеріал), розпил сталевих і металопластикових труб та ін. Завдяки використанню сучасних технологій цей виріб володіє оптимальними робочими характеристиками та відрізняється довговічністю та зносостійкістю основних частин та деталей.
Особливості акумуляторної шабельної пили PROFI-TEC BJR2028BL:
- Поворотна ручка забезпечує максимальну гнучкість, полегшуючи доступ до деталі, що обробляється, без зміни робочого положення;
- Пускова кнопка блокується, щоб уникнути випадкового включення інструменту;
- Регулювання частоти ходу пиляльного полотна в широкому діапазоні;
- Витривалий і надійний безщітковий двигун сприяє продуктивному виконанню пиляльних робіт, стійкий до надмірного перегріву та перевантаження;
- Можливість швидкої зміни пиляльних полотен без використання додаткових інструментів;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга аккумулятора: | 20 В |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Тип двигуна: | безщітковий |
| Частота ходу: | 0 – 3000 хід/хв |
| Довжина ходу: | 28 мм |
| Максимальна глибина пропилу (труб 90°): | 130 мм |
| Максимальна глибина пропилу (дерево): | 255 мм |
| Вага з акумулятором 4.0 Аг: | 2,1 кг |
| Вага нетто/брутто: | 1,6 / 2,7 кг |
| Габарити упаковки: | 440×300×100 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
Комплект поставки:
- Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2028BL;
- Шабельні полотна ×4;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 2 366 ₴

