Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій PROFI-TEC BC120V – призначений для швидкої та безпечної зарядки 20 В акумуляторів, забезпечуючи тривалий термін служби батареї.
Особливості зарядного пристрою PROFI-TEC BC120V:
- Компактний, ергономічний дизайн для зручного зберігання та транспортування;
- Надійна конструкція, що гарантує довговічність та безпеку використання;
- Інтуїтивно зрозумілий індикатор зарядки для легкого моніторингу процесу заряджанння;
- Висока ефективність зарядки з мінімальним енергоспоживанням.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга живлення: | 230 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Максимальна вихідна напруга: | 20 В |
| Сила струму: | 2,0 А |
| Габарити упаковки: | 0,13 / 0,3 кг |
| Вага нетто / брутто: | 170×120×90 мм |
| Гарантія: | 6 місяців |
Комплект поставки:
- Зарядний пристрій PROFI-TEC BC120V;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 237 ₴


