Новинка


Лезо для сучкорізу FT-1114/FT-1118 INTERTOOL FT-1418
88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: FT-1418
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Вес: 0,220 кг
- Об'єм: 0,000
- Сумісні з моделями сучкорізів FT-1114/FT-1118
- Матеріал: закалена сталь.
- Просте встановлення
- Стійкість до корозії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.172 кг |
| Довжина леза | 75 мм |
| Загальна довжина | 730 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукояток | алюміній |
| Обсяг | 0.006958 м. куб |
- Ціна: 88 ₴

