Акційний розпродаж


Тринога Presto-PS для зрошувачів із зовнішнім різьбленням 1 1/4 дюйма, висота 100-140 см (14032)
3 281,59 ₴
- В наличии
- Код: 14032
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості
Тринога для зрошувачів Presto-PS (14032) використовується для створення переносних систем поливу зрошенням у комбінації з імпульсними зрошувачами 6011, 6015, 6006, 6008, 6009 і 6010. Підключення триноги до джерела водопостачання здійснюється за допомогою шланга діаметром 1 дюйм і адаптера з конектором. Регульована висота дощовиків від 100 до 140 см.
Переваги
- Універсальність завдяки широкому спектру використовуваних зрошувачів;
- Можливість регулювання висоти;
- Простота встановлення і перенесення;
- Виготовлена з металу, міцна і довговічна.
Коротка інструкція з монтажу триноги для дощувачів:
- Підключити гнучкий садовий шланг діаметром 1 1/4 дюйма за допомогою конектора та адаптера до джерела водопостачання;
- З'єднати протилежний кінець шланга і триногу за допомогою другого конектора;
- Накрутити дощувач на триногу (для моделі 6011, 6015, 6010, 6009 необхідний перехідник з 1 1/4 на 1,1/2 дюйма або на 1 дюйм);
- Встановити в місці поливу і відрегулювати висоту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Висота висування | 140 см |
| Диаметр резьбы | 32 мм (1 1/4") |
| Об `єм | 0,0009 м? |
| Об'ємна вага | 4,90 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Прохідне підключення | немає |
| Підключення до конектора | немає |
| Тип | тринога для зрошувачів |
- Цена: 3 281,59 ₴


