
Бензопила ланцюгова APRO BPL 2000
3 256 ₴
- В наявності
- Код: 899142
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 081531; Довжина: 470; Ширина: 350; Висота: 290; Упаковка: 2; АБЦ: Е; КратностьЦены: 1; Вага: 7; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 5,5; Напрямок обертання: 5; Довжина шини: 45см/18''; Об'єм двигуна: 45 см3; Об'єм паливного баку, л: 0,54 л; Найменування для ІМ Укр: Бензопила ланцюгова APRO BPL 2000; Робоча потужність: 2000 Вт/2,7 к.с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1yFgIQyi3YsFPnVwhdvnTvWwQ2dfrzuvw/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1C1G_Gh5nQx9rdcRcAW8G-5GS_1HsPpiT/view; Миттєва гарантія: Нет; Швидкість спрацьовування гальма: 0,12c; Тип ланцюга: 0,325''; 0,058(1,5mm); 72DL; Швидкість обертання ланцюга: 10500 об/хв; Об'єм двигуна: 45см3; Витрата пального: 0,7 л/год; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Інструмент для збирання: 1 комплект; Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.; Ланцюг пильний: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1gX1hM07AdXlBw1XBxD_Z5UGIMJMWHITQ/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для приготування паливної суміші | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 5,5 |
| Вітрата пильного | 0,7 л/год |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина шини | 45см/18'' |
| Інструмент для збирання | 1 комплект |
| Ланцюг пильний | 1 шт. |
| Миттєва гарантія | Немає |
| Об'єм паливного баку, л | 0,54 л |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1C1G_Gh5nQx9rdcRcAW8G-5GS_1HsPpiT/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1gX1hM07AdXlBw1XBxD_Z5UGIMJMWHITQ/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1yFgIQyi3YsFPnVwhdvnTvWwQ2dfrzuvw/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000008,000000014,000000015 |
| Робоча потужність | 2000 Вт/2,7 к.с |
| Швидкість обертання ланцюга | 10500 об/хв |
| Тип ланцюга | 0,325''; 0,058(1,5mm); 72DL |
| Упаковка | Коробка |
| Швидкість спрацьовування гальма | <0,12c |
| ШтрихКод | 4824041051380 |
- Ціна: 3 256 ₴

