
Бензопила цепная BPL 4517, 16 дюймов APRO
3 121 ₴
- В наличии
- Код: 899144
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
4935416090
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для приготування паливної суміші | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 6 |
| Витрата пального | 0,6 л/год |
| Гарантійний талон | 1 |
| Длина шины | 40см/16'' |
| Инструмент для сборки | 1 комплект |
| Ланцюг пильний | 1 шт. |
| Об'єм паливного баку, л | 0,54 л |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1d9OvoaTHd7EaAXlRPXdkeYG8s7KkngKb/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1fk9Fp4szI3z0Y3effE_x3eYUPC8boXhe/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1w05nrlAqPzrS1p087UOAWKKCypdWLj61/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000008,000000014,000000015 |
| Робоча потужність | 1700 Вт/2,3 к.с |
| Скорость вращения цепи | 10500 об/хв |
| Тест репорт | Да |
| Тип двигателя | 2-х тактний з повітряним охолодженням |
| Тип цепи | 0,325''; 0,058(1,5mm); 64DL |
| Швидкість спрацьовування гальма | <0,12c |
| ШтрихКод | 4824041068838 |
- Цена: 3 121 ₴

