
Шайба пружинна 8мм DIN 127 цинк білий (ящ 11000шт) APRO
2 073 ₴
- В наявності
- Код: 7P08-2-C
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 054381; Довжина: 260; Ширина: 260; Висота: 100; Упаковка: 11 000; АБЦ: C; КратностьЦены: 11 000; Вага: 15.3; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь пружинна; Висота: 2.0 мм; Покриття: цинк білий; Стандарт: DIN 127; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Шайба пружинна 8мм DIN 127 цинк білий (ящ 11000шт) APRO; Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво; Вага теоретична 1 шт.: 1.4 г; Різьба кріпил. виробу: М8; Внутрішній діаметр: 8.1 мм; Зовнішній діаметр: 14.8 мм; Ширина поля: 3.0 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1UHIimI7EbIlVAaJzCbSi4J7jlXiDUwLB/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Внутрішній діаметр | 8.1 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 1.4 г |
| Зовнішній діаметр | 14.8 мм |
| Галузь застосування | машинобудування, меблеве виробництво |
| Матеріал | сталь пружинна |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1UHIimI7EbIlVAaJzCbSi4J7jlXiDUwLB/view |
| Рекомендація для магазина | 000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011 |
| Різьба кріпил. виробу | М8 |
| Стандарт | DIN 127 |
| Ширина поля | 3.0 мм |
| ШтрихКод | 4824041048144 |
- Ціна: 2 073 ₴

