Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд Flo
Символ 35833
Серія GRD
Матеріал робочої частини сталь
Довжина 82 см
Робоча ширина 175 мм
Матеріал ручки метал
З ручкою так
Тип хвостовика DY
Матеріал рукоятки ПВХ
Робоча висота 250 мм
Профільована лопата з ергономічною та міцною металевою ручкою, що закінчується пластиковою ручкою DY. Загальна довжина 82 см
Корисна для дрібних садових робіт, необхідна в кемпінгу, експедиціях на виживання, а також під час їзди по складній місцевості або під час сильних снігопадів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| SDS+ бури | 3 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 7 |
| Вимірювач глибини | 1 шт. |
| Вугільні щітки | 2 шт. |
| Вібраційне навантаження | 17,9 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Долото | 1 шт. |
| Додаткова ручка | 1 шт. |
| Клас захисту | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Кількість ударів | до 4500 уд/хв |
| Макс. потужність | до 1500 Вт |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 26 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 42 мм |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 13 мм |
| Мастило | 1 шт. |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Напруга мережі | 220 (±20%) |
| Перфоратор | 1 шт. |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1dsJ_TD7DHxCLEiIliJ0GPiyqYht3vFRF/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1fBB_HLhCDxDZjzYBtNYAdXtXIlNw9FRo/view |
| Піка | 1 шт. |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Режими | Удар/свердління з ударом |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Упаковка | Кейс |
| ШтрихКод | 4824041047093 |
| Енергія удапу | до 5,5 Дж |
- Ціна: 3 806 ₴


