Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 078237; Довжина: 990; Ширина: 230; Висота: 110; Упаковка: 2; АБЦ: B; КратностьЦены: 1; Вага: 7.25; Гарантійний термін: 48 місяців; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Тример електричний APRO 1600ss; Макс. потужність: до 1600 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Штанга з двигуном, Штанга з редуктором Рукоятка, Катушка, З'єднувальній вузол,; Діаметр скошув. ліскою: 420мм; Діаметр скошування диском: 255 мм; Вібраційне навантаження: 3,85м/с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1VPcgf10PpLg-NgVMSTcp7PRf8Dy6yhQd/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Катушка з ліскою: 1 шт.; Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.; Інструмент для збирання: 1 комплект; Наплічний ремінь: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1Az5qPk6gbZ1L1MuqGwK6P3NnP5EKpdar/view;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вібраційне навантаження | 3,85м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Діаметр скошув. ліскою | 420 мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Інструмент для збирання | 1 комплект |
| Катушка з ліскою | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 1600 Вт |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Наплічний ремінь | 1 шт. |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1Az5qPk6gbZ1L1MuqGwK6P3NnP5EKpdar/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1VPcgf10PpLg-NgVMSTcp7PRf8Dy6yhQd/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Ріжучій ніж (3-пелюстковий) | 1 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041042678 |
- Ціна: 3 892 ₴


