
Дриль-шуруповерт мережевий APRO D750C
2 001 ₴
- В наявності
- Код: 899152
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд
Yato
Символ
YT-8791
Серія
GRD
Застосування
обрізка
Довжина
200 мм
Матеріал ручки
Алюміній, ПВХ
Матеріал клинка
Нержавіюча сталь 8Cr13
Твердість
54 HRC
Тип леза
прямий
Довжина леза
55 мм
Блокувальний пристрій
так
Макс. діаметр різання
20 мм
Ножиці для лози. Лезо виготовлене з нержавіючої сталі. Алюмінієва ручка покрита нековзним матеріалом. Довжина інструменту 200 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 1,7 |
| Вібраційне навантаження | 3.8 м/с2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Дриль-шурупокрут | 1 шт. |
| Діаметр патрона | 0.8-10 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. потужність | до 750 Вт |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 20 мм |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 8 мм |
| Максимальні оберти | 0-400/0-1600 об./хв. |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Напруга мережі | 220 В |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1RZe8o7gzUuWNZU1vF8ispZMkyBDuutO-/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1BOLJJvVdhYNRXGDgCjQ2_kzTGEbqaqhO/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1c0MAw8YURmqNdHpXss436MOqaT-OivUG/view |
| Реверс | Є |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000009,000000010,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 550 Вт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Швидкозмiнний |
| Упаковка | Коробка |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Швидкознімний патрон | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041044122 |
- Ціна: 2 001 ₴

