
Рукомийник пластиковий 10л бак для води з краном для дачі
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: РУК10
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукомийник садовий
Не завжди є технічна чи фінансова можливість зробити водопровідну систему на далекій території. У цьому випадку варто купити дешевий і надійний рукомийник, пластиковий бак який не боїться корозії.
Його матеріал стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Встановлення бака на відкритому сонячному випромінюванні допоможе вирішити проблему підігрівання води.
У літній час вода у ємності може прогрітися до 50 градусів. Підвісний рукомийник назавжди звільнить вас від незручностей з миттям рук під час сільських робіт. Навіть якщо в домі обладнано санвузол, пластмасовий умивальник дозволяє не заносити бруд в приміщення і не забруднювати одяг чи вхідні двері. Пластиковий рукомийник має зручне кріплення, завдяки якому його можна швидко зняти і занести в дім перед від’їздом. Туристам знадобиться простий компактний бак з краном.
Пластикові рукомийники зручно використовувати на дозвіллі з наметами, в рибальському таборі або на турбазах без водопостачання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Матеріал бака | Пластик |
| Об'єм бака для води | 10 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 195 ₴




