
Генератор дизельний PROFI-TEC DGS15-3 Power MAX 15кВА/12кВт, 380V
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 005029
- +380 (93) 554-34-55
Генератор дизельний PROFI-TEC DGS15-3 – універсальне резервне джерело живлення, яке може використовуватися для різних типів обладнання та побутових пристроїв. Завдяки високій продуктивності, тривалій безперервній роботі, надійності та простоті у використанні він відмінно підійде як для забезпечення електроенергією великого заміського будинку, так і для фермерських господарств чи промислових об’єктів.
Найбільш помітною відмінністю цієї версії від генераторів інших поколінь є використання високотехнологічної системи управління Smartgen. На корпусі вона виділяється завдяки наявності одразу трьох цифрових дисплеїв. Перший показує загальну напругу в мережі, другий можна налаштувати на показ одного з таких параметрів як напруга батареї, кількість мотогодин, температура двигуна або інших важливих показників, а в третьому показано загальну потужність.
Особливості дизельного генератора PROFI-TEC DGS15-3:
- високий рівень готовності до експлуатації;
- портативність, мобільність, потужність;
- автоматизація пуску, роботи та контролю за станом двигуна;
- швидкий електронний запуск, електростартер;
- автоматизація керування двигуном;
- автоматизація контролю за рядом систем двигуна: паливного, мастильного, перевантаження та перегріву;
- оптимально розташовані всі елементи виробу;
- стійкість до тривалої експлуатації у важких умовах;
- можливість використання стаціонарно або тимчасово;
- автоматичний регулятор напруги забезпечує високі показники якості вихідної напруги для вибагливої різноманітної електронної апаратури та засобів зв’язку;
- запуск двигуна в зимових умовах, передстартове підігрів;
- рама обладнана шумопоглинаючим кожухом;
- елементи розташовані на полегшеній рамі;
- міцна та довговічна сталева конструкція.
| Характеристики | |
| Виробник: | PROFI-TEC |
| Напруга змінного струму: | 380/230 В |
| Частота струму: | 50 Гц |
| Номінальна потужність: | 15 кВА/12 кВт |
| Частота обертання валу: | 3000 об/хв |
| Коефіцієнт потужності (Cos Φ): | 0.8 |
| Фаза: | трифазний |
| Конструкція двигуна: | повністю мідний, з самозбудженням, постійна напруга, магнітне поле, що обертається, двополюсний двигун |
| Модель/тип двигуна: | 2V92F, двоциліндровий чотиритактний |
| Ступінь стиснення: | 19,5:1 |
| Номінальна швидкість: | 3000 об/хв |
| Тип двигуна: | циліндр 2V – чотиритактний з повітряним охолодженням |
| Діаметр циліндра/хід поршня: | 2л – 92×75 мм |
| Зміщення: | 997CC |
| Регулювання напруги: | автоматичне регулювання напруги AVR |
| Система запуску: | електростартер |
| Варіант виконання корпусу: | у всепогодному шумопоглинаючому кожусі |
| Ємність батареї: | 12 В – 32 Аг батарея, що не обслуговується |
| Ємність паливного бака: | 26 л |
| Ємність масляного бака: | 2,8 л |
| Максимальний час безперервної роботи: | 4 години |
| Рівень шуму (7 м): | 72–74 дБА |
| Клас ізоляції: | H |
| Вага нетто/вага брутто: | 300/320 кг |
| Габарити/габарити в упаковці: | 1250×650×760 мм / 1300×700×880 мм |
| Гарантія: | 12 місяців |
Комплект поставки:
- Генератор дизельний PROFI-TEC DGS15-3;
- Упаковка – картонна коробка;
- Посібник з експлуатації;
- Додаткове обладнання;
- Гарантійний талон.
- Ціна: 1 ₴








