
Саморез кровельный 4,8*35 DIN 7504K RAL 7024 по дереву (пач 50шт) (цвет - графитовый серый) APRO
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Код: SDS48357024
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 054691; Довжина: 140; Ширина: 80; Висота: 23; Упаковка: 1 250; АБЦ: A; КратностьЦены: 50; Вага: 0.268; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Діаметр: 4.8 мм; Довжина: 35 мм; Розмір “під ключ“: 8; Покриття: цинк білий; Колір: світло-сірий; Наконечник: свердло; Стандарт: DIN 7504K; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Саморіз покрівельний 4,8*35 DIN 7504K RAL 7024 до дерева (пач 50шт) (колір - сірий графітовий) APRO; Вид різьби: повна; Тип різьби: саморізна; Галузь застосування: для покрівельних робіт, для будівництва; До якої основи: для дерева; Вага теоретична 1 шт.: 5.6 г; Головка: шестигранна з прес-шайбою; Діаметр шайби: 14 мм; Колір за стандартом: RAL 7024; Товщина просвердлюваного металу (max): 2 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1x0ijutLKS_Axu-8hN3IyjrxRyQiEPlr6/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 5.6 г |
| Вид різьби | повна |
| Галузь застосування | для покрівельних робіт, для будівництва |
| Головка | шестигранна з прес-шайбою |
| До якої основи | для дерева |
| Діаметр шайби | 14 мм |
| Колір за стандартом | RAL 7024 |
| Материал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покрытие | Цинк белый |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1x0ijutLKS_Axu-8hN3IyjrxRyQiEPlr6/view |
| Размер под ключ | 8 |
| Рекомендація для магазина | 000000003,000000004,000000005,000000007,000000008 |
| Стандарт | DIN 7504K |
| Тип резьбы | саморізна |
| Товщина просвердлюваного металу (max) | 2 мм |
| Цвет | Светло-серый |
| ШтрихКод | 4824041026760 |
- Цена: 80 ₴

