
Машина шліфувальна кутова 230/2300 ПРМ (болгарка) APRO
4 152 ₴
- В наявності
- Код: 899012
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 081214; Довжина: 550; Ширина: 155; Висота: 145; Упаковка: 2; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 7; Номінальна потужність: 2200 Вт; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 7; Посадковий діаметр: 22,23; Напрямок обертання: 5; Діаметр диска: 230 мм; Номінальна напруга змінного струму: 220-240 V; Регулювання обертів: Без регулювання обертів; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Максимальна частота, об/хв: 6 500; Плавний пуск: Має; Найменування для ІМ Укр: Машина шліфувальна кутова 230/2300 ПРМ (болгарка) APRO; Макс. потужність: до 2300 Вт; Робоча потужність: 2100 Вт; Захист від випадкового включення: Не має; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Захисний кожух, Додаткова рукоятка.; Вібраційне навантаження: a h, AG 9,81 м/с 2 a h, DC 1,5 м/с 2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1kzIPmcOOCDqRsArUrgnqpwjFQ_CPG7yL/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1yX0Ncv5fpOapXwMzxRnljHIpaDFDXPDH/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Кутошліфувальна машина: 1 шт.; Додаткова рукоятка: 1 шт.; Вугільні щітки: 2 шт.; Ключ спеціальний: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/17k4uVKZuq1VUaH5klpbmBJpqkSuBEqMK/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 7 |
| Вугільні щітки | 2 шт. |
| Вібраційне навантаження | a h, AG 9,81 м/с 2 a h, DC 1,5 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Додаткова ручка | 1 шт. |
| Захист від випадкового увімкнення | Не має |
| Клас захисту | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Кутошліфувальна машина | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 2300 Вт |
| Максимальна частота, об/хв | 6 500 |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Плавний пуск | Має |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1yX0Ncv5fpOapXwMzxRnljHIpaDFDXPDH/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/17k4uVKZuq1VUaH5klpbmBJpqkSuBEqMK/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1kzIPmcOOCDqRsArUrgnqpwjFQ_CPG7yL/view |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000009,000000010,000000011,000000014,000000016 |
| Робоча потужність | 2100 Вт |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041049424 |
- Ціна: 4 152 ₴

