Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 084013; Довжина: 320; Ширина: 300; Висота: 255; Упаковка: 1; АБЦ: Е; КратностьЦены: 1; Вага: 5; Номінальна потужність: 1700 Вт; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 7,5; Діаметр поршня: 40 мм; Напрямок обертання: 5; Об'єм двигуна: 42,7 см.куб; Тип двигуна: 2-х тактний; Об'єм паливного баку, л: 1,2 л; Швидкість обертання: 8000 об/хв; Рівень шуму: 94 дБ; Найменування для ІМ Укр: Тример бензиновий APRO ВТ 1700; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Штанга, редуктор, кріплення, двигун, захисний кожух, рукоятки, наплічний ремінь.; Діаметр скошув. ліскою: 420мм; Діаметр скошування диском: 255 мм; Вібраційне навантаження: 7,5 м/с 2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1nfk55ictoK-2YHoyoUitfSE3cqpTNnmy/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1ORsncUNdT_6zF_mmErMQSBwzZ2b05NNE/view; Миттєва гарантія: Нет; Довжина штанги: 1500 мм; Діаметр штанги: 28 мм; Карбюратор з праймером: так; Діаметр валу/тип кріплення: 8мм/9 шліців; Витрата пального: 1 л/год; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Тример: 1 шт.; Катушка з ліскою: 1 шт.; Ріжучій ніж (3-пелюстковий): 1 шт.; Інструмент для збирання: 1 комплект; Ємність для приготування паливної суміші: 1 шт.; Наплічний ремінь: 1 шт.; Легкий старт: Має; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1g0OVSIdVs9uRVif2uxGYlBMr7XxQuVEV/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для приготування паливної суміші | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 7,5 |
| Вітрата пильного | 1 л/год |
| Вібраційне навантаження | 7,5 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Діаметр поршня | 40 мм |
| Довжина штанги | 1500 мм |
| Діаметр валу/тип кріплення | 8мм/9 шліців |
| Діаметр скошув. ліскою | 420 мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Інструмент для збирання | 1 комплект |
| Карбюратор з праймером | Да |
| Катушка з ліскою | 1 шт. |
| Легкий старт | Має |
| Миттєва гарантія | Немає |
| Наплічний ремінь | 1 шт. |
| Об'єм паливного баку, л | 1,2 л |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1ORsncUNdT_6zF_mmErMQSBwzZ2b05NNE/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1g0OVSIdVs9uRVif2uxGYlBMr7XxQuVEV/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1nfk55ictoK-2YHoyoUitfSE3cqpTNnmy/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000014 |
| Ріжучій ніж (3-пелюстковий) | 1 шт. |
| Тип двигуна | 2-х тактний |
| Тример | 1 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041056835 |
- Ціна: 3 108 ₴


