
Мініпила акумуляторна MS 20 (без АКБ без ЗП) APRO
2 124 ₴
- В наявності
- Код: 895642
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 084062; Довжина: 420; Ширина: 115; Висота: 220; Упаковка: 4; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 2; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 2 кг; Напрямок обертання: 5; Крок ланцюга: 1/4“; Ємність аккумулятору: Power E system; Довжина шини: 100 мм; Тип двигуна: Щітковий; Найменування для ІМ Укр: Мініпила акумуляторна MS 20 (без АКБ без ЗП) APRO; Напруга акумулятора: 20 B; Технологія акумуляторних елементів: Li-Ion; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації.; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1Lp2piyq3TyIWGjEaq4VRGMRVEN3_ndeN/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1JVPo3AGnCO8OY1g-paNz1Z6hWxjU5Uas/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Швидкість ланцюга: 5 м/с; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Викрутка: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1aTUhP30JS-72ddohEKvlfnuYZwLToH1d/view; Мініпила акумуляторна: 1 шт.; Олива для змащування: 1 шт.; Тест репорт: Да;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Довжина шини | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Вікортина | 1 шт. |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Мініпила акумуляторна | 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Олива для змащування | 1 шт. |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1JVPo3AGnCO8OY1g-paNz1Z6hWxjU5Uas/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1aTUhP30JS-72ddohEKvlfnuYZwLToH1d/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1Lp2piyq3TyIWGjEaq4VRGMRVEN3_ndeN/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тест-порт | Да |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Упаковка | Коробка |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| ШтрихКод | 4824041056729 |
- Ціна: 2 124 ₴

