
Циркулярна пила CS-185/1500 Al APRO
2 652 ₴
- В наявності
- Код: 899214
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 086842; Довжина: 310; Ширина: 250; Висота: 190; Упаковка: 4; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 4.4; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 4,5; Матеріал корпуса: алюміній; Максимальні оберти: 5500 об./хв.; Матеріал основи: алюміній; Розмір пильного диска: 185 мм; Глибина розпила: під кутом 90 – 63 мм, під 45 – 42 мм; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Частота струму: 50 Гц; Напруга мережі: 230 В; Найменування для ІМ Укр: Циркулярна пила CS-185/1500 Al APRO; Макс. потужність: до 1500 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Шестигранний ключ, Паралельний упор.; Вібраційне навантаження: 1,56 м/с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1rbegwweJ8JF1-uanXTaBX5ZxrTjhvmLB/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1pDMHD4C-ShRl2Z39c7bJk-i82AFQAH7I/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Посадочный диаметр: 20 мм; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Циркулярна пила: 1 шт.; Паралельний упор: 1 шт.; Пиляльний диск: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1T8l0nOQ881i0mOb2Q2PIf_k-0rJmfRBU/view; Тест репорт: Да;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 4,5 |
| Вібраційне навантаження | 1,56 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Глибина розпила | під кутом 90 – 63 мм, під 45 – 42 мм |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Клас захисту | IP20 |
| Макс. потужність | до 1500 Вт |
| Максимальні оберти | 5500 об./хв. |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Напруга мережі | 230 В |
| Новинка | Да |
| Паралельний упор | 1 шт. |
| Пиляльний диск | 1 шт. |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1pDMHD4C-ShRl2Z39c7bJk-i82AFQAH7I/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1T8l0nOQ881i0mOb2Q2PIf_k-0rJmfRBU/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1rbegwweJ8JF1-uanXTaBX5ZxrTjhvmLB/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Розмір пильного диска | 185 мм |
| Тест-порт | Да |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Упаковка | Коробка |
| Циркулярна пила | 1 шт. |
| Частота струму | 50 Гц |
| ШтрихКод | 4824041068906 |
- Ціна: 2 652 ₴

