
Перфоратор прямой APRO 3,5 Дж, 1050В, SDS+, 1050H DFR, кейс
3 317 ₴
- В наличии
- Код: 896229
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 063661; Довжина: 440; Ширина: 117; Висота: 309; Упаковка: 5; АБЦ: Е; КратностьЦены: 1; Вага: 6; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 6; Максимальні оберти: 0-1300 об./хв.; Напрямок обертання: 5; Режими: Свердління/удар/свердління з ударом; Регулювання обертів: Без регулювання обертів; Тип патрона: SDS-plus; Кількість ударів: до 5100 уд/хв; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 4 м; Напруга мережі: 230 В / 50 Гц; Максимальний діаметр сверління сталі: 13 мм; Максимальний діаметр сверління деревини: 30 мм; Найменування для ІМ Укр: Перфоратор прямий APRO 3,5 Дж, 1050В, SDS+, 1050H DFR, кейс; Макс. потужність: до 1050 Вт; Енергія удару: до 3,5 Дж; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Додаткова рукоятка, Кейс, Вимірювач глибини свердління.; Вібраційне навантаження: 14 м/с; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1rzQJ5ge1z6tJU5BRJmMPQQDK13pav7NX/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/10IEPvcBlIebEkEeH_jTzZkNyr0gZu8KQ/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Кейс; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Додаткова рукоятка: 1 шт.; Вугільні щітки: 2 шт.; Вимірювач глибини: 1 шт.; Швидкознімний патрон: 1 шт.; SDS+ бури: 3 шт.; Піка: 1 шт.; Долото: 1 шт.; Перфоратор: 1 шт.; Максимальний діаметр сверління бетону: 28 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1Melw_nDrLeshnjvoWayAOXOHkGXkLGgK/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| SDS+ бури | 3 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 6 |
| Вимірювач глибини | 1 шт. |
| Вугільні щітки | 2 шт. |
| Вібраційне навантаження | 14 м/с |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Длина кабеля | 4 м |
| Долото | 1 шт. |
| Дополнительная рукоятка | 1 шт. |
| Класс защиты | IP20 |
| Количество ударов | до 5100 уд/хв |
| Макс. потужність | до 1050 Вт |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 28 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 30 мм |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 13 мм |
| Максимальні оберти | 0-1300 об./хв. |
| Миттєва гарантія | Действует год после покупки и регистрации |
| Напряжение сети | 230 В / 50 Гц |
| Перфоратор | 1 шт. |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/10IEPvcBlIebEkEeH_jTzZkNyr0gZu8KQ/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1Melw_nDrLeshnjvoWayAOXOHkGXkLGgK/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1rzQJ5ge1z6tJU5BRJmMPQQDK13pav7NX/view |
| Піка | 1 шт. |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Режими | Свердління/удар/свердління з ударом |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Упаковка | Кейс |
| Швидкознімний патрон | 1 шт. |
| ШтрихКод | 4824041032808 |
| Энеpгия удаpа | до 3,5 Дж |
- Цена: 3 317 ₴

