
Сварочный полуавтомат инверторный APRO MIG-200, 20-200А, ел.5мм, пр.0.8-1мм 5кг 2.5+1.5+3м
9 777 ₴
- В наличии
- Код: 894561
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 080627; Довжина: 500; Ширина: 230; Висота: 355; Упаковка: 1; АБЦ: Е; КратностьЦены: 1; Вага: 13.2; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 9,5; Напрямок обертання: 5; Режими: ММА/MIG/MAG/TIG Lift; Клас захисту: IP21S; Клас ізоляції: F; Діаметр електрода: 1.6-4 мм; Охолодження: Повітряно-примусове; Напруга холостого ходу: 65 В; Напруга мережі: 230 (±15%); Мін. зварювал. струм: 20; Макс. зварювал. струм: 200 А; ККД, %: 90 %; Дисплей: Має; Найменування для ІМ Укр: Зварювальний напівавтомат інверторний APRO MIG-200, 20-200А, ел.5мм, пр.0.8-1мм 5кг 2.5+1.5+3м; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації;Упаковка;Набір зварювальних кабелів;Зварювальний щиток-маска;Щітка-молоток; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1_cQEg9LCinIN1iYFD991Lx-zCYBRzV8p/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1kgfdaa3Np84YmybZyXtklIuP4XccCMnC/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Зварювальний напівавтомат інверторний: 1 шт.; Зварювальний кабель з електродотримачем: 1 шт. 2,5 м.; Зварювальний кабель з робочим затискачем: 1 шт. 1,5 м.; Єврорукав: 1 шт. 3 м.; Щітка-молоток: 1 шт.; Щиток-маска: 1 шт.; Максимальна споживана потужність: 5 кВА; Діаметр зварювального дроту MIG: 0,6 - 1,0 мм; Hot start: Має; Anti stick: Має; Arc force: Має; VRD: Немає; Підсвічування зони заправки дроту: Немає; Швидкість подачі дроту: макс. 15 м/хв; Вага встановлюваних котушок з дротом: 1/5 кг.; Наявність транспортувальної ручки або ременя: Має; Захист від термічного перевантаження: Має; Режими роботи MIG: 0,8/СО2; 1,0/СО2; Flux cored; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1qeLJBdib2zs3bZGWxN76-4yJGjWMSXYx/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Anti stick | Має |
| Arc force | Має |
| Hot start | Має |
| VRD | Немає |
| Єврорукав | 1 шт. 3 м. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага встановлюваних котушок з дротом | 1/5 кг. |
| Вес (кг) | 9,5 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Диаметр электрода | 1.6-4 мм |
| Дисплей | Має |
| Діаметр зварювального дроту MIG | 0,6 - 1,0 мм |
| Захист від термічного перевантаження | Має |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт. 2,5 м. |
| Зварювальний кабель з робочим затискачем | 1 шт. 1,5 м. |
| Зварювальний напівавтомат інверторний | 1 шт. |
| ККД, % | 90 % |
| Клас ізоляції | F |
| Класс защиты | IP21S |
| Макс. зварювал. струм | 200 А |
| Максимальная потребляемая мощность | 5 кВА |
| Миттєва гарантія | Действует год после покупки и регистрации |
| Мін. зварювал. струм | 20 |
| Напряжение сети | 230 (±15%) |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Наявність транспортувальної ручки або ременя | Має |
| Охлаждение | Повітряно-примусове |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1kgfdaa3Np84YmybZyXtklIuP4XccCMnC/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1qeLJBdib2zs3bZGWxN76-4yJGjWMSXYx/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1_cQEg9LCinIN1iYFD991Lx-zCYBRzV8p/view |
| Підсвічування зони заправки дроту | Немає |
| Режими | ММА/MIG/MAG/TIG Lift |
| Режими роботи MIG | 0,8/СО2; 1,0/СО2; Flux cored |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000014 |
| Упаковка | Коробка |
| Швидкість подачі дроту | макс. 15 м/хв |
| ШтрихКод | 4824041052516 |
| Щиток-маска | 1 шт. |
| Щітка-молоток | 1 шт. |
- Цена: 9 777 ₴

