
Анкер з кожухом і гайкою М8/10*100 цинк жовтий (пач 10шт) APRO
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SRTR0810100
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 053487; Довжина: 135; Ширина: 70; Висота: 23; Упаковка: 300; АБЦ: A; КратностьЦены: 10; Вага: 0.53; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Діаметр: 10 мм; Довжина: 100 мм; Розмір “під ключ“: 13 мм; Покриття: цинк жовтий; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Анкер з кожухом і гайкою М8/10*100 цинк жовтий (пач 10шт) APRO; Розмір різьби: М8; Діаметр отвору: 10 мм; Вид різьби: неповна; Тип різьби: метрична; Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт; До якої основи: для щільних повнотілих основ; Товщина закріплюваного матеріалу (max): 50 мм; Вага теоретична 1 шт.: 50.3 г; Довжина кожуха: 91 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1DbKkBw6IX9MYeYi2Z97Cntb8BBNiFn8Q/view;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 50.3 г |
| Вид різьби | неповна |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Довжина кожуха | 91 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1DbKkBw6IX9MYeYi2Z97Cntb8BBNiFn8Q/view |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Розмір різі | М8 |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000012 |
| Тип різі | Метрична |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max) | 50 мм |
| ШтрихКод | 4824041023936 |
- Ціна: 97 ₴

