
Углошлифовальная машина (болгарка) Ø125 AG-125/950 VQ APRO
1 530 ₴
- В наличии
- Код: 899024
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 086806; Довжина: 320; Ширина: 140; Висота: 120; Упаковка: 10; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 2.2; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 2; Посадковий діаметр: 22,23; Діаметр диска: 125 мм; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Різьблення шпинделя: М14; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Напруга мережі: 230 В; Максимальна частота, об/хв: 12 000; Найменування для ІМ Укр: Кутошліфувальна машина (болгарка) Ø125 AG-125/950 VQ APRO; Макс. потужність: до 950 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Захисний кожух, Додаткова рукоятка, Захист від пилу(на корпусі).; Вібраційне навантаження: a h, AG 5,6 м/с 2 a h, DC 2,75 м/с 2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1jCHl-AoZzaUxraLXTMu0CCh43JcTD11A/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1vSJyREk9-PuI5mk2pVSOF0-PQmVRuqWt/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Кутошліфувальна машина: 1 шт.; Додаткова рукоятка: 1 шт.; Ключ спеціальний: 1 шт.; Швидкознімний кожух: Так; Мінімальна частота, об/хв: 3000; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1iDzu0RZzikTIRpEgvarpRiuIcEUi6uBp/view; Бонус за регистрацию: Нет; Тест репорт: Да;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Бонус за регистрацию | Нет |
| Вес (кг) | 2 |
| Вібраційне навантаження | a h, AG 5,6 м/с 2 a h, DC 2,75 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Длина кабеля | 3 м |
| Дополнительная рукоятка | 1 шт. |
| Класс защиты | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Кутошліфувальна машина | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 950 Вт |
| Максимальна частота, об/хв | 12 000 |
| Миттєва гарантія | Действует год после покупки и регистрации |
| Мінімальна частота, об/хв | 3000 |
| Напряжение сети | 230 В |
| Новинка | Да |
| Посадочный диаметр | 22,23 |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1vSJyREk9-PuI5mk2pVSOF0-PQmVRuqWt/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1iDzu0RZzikTIRpEgvarpRiuIcEUi6uBp/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1jCHl-AoZzaUxraLXTMu0CCh43JcTD11A/view |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000009,000000010,000000011,000000014,000000016 |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тест репорт | Да |
| Упаковка | Коробка |
| Швидкознімний кожух | Да |
| ШтрихКод | 4824041068920 |
- Цена: 1 530 ₴

