
Дрель ударная APRO 13 мм 850 К
1 900 ₴
- В наличии
- Код: 899062
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 075043; Довжина: 310; Ширина: 93; Висота: 215; Упаковка: 5; АБЦ: B; КратностьЦены: 1; Вага: 3.4; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 3,4 кг; Максимальні оберти: 3000 об./хв.; Напрямок обертання: 5; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Діаметр патрона: 1.5-13 мм; Тип патрона: Ключовий; Тип двигуна: Щітковий; Довжина кабелю: 3 м; Напруга мережі: 220 (±20%); Максимальний діаметр сверління сталі: 10 мм; Максимальний діаметр сверління деревини: 25 мм; Рівень шуму: Lpa 96 дБ(А) Lwa 110 дБ(А); Ударний режим: Має; Найменування для ІМ Укр: Дриль ударний APRO 13/850 К; Макс. потужність: до 850 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Додаткова рукоятка, Кейс, Вимірювач глибини свердління.; Вібраційне навантаження: 5,7 м/с 2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/19VTJeIMCoJNpOpFqOiM3jnF_wRJXidv6/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/10mvOg2A1W4aE5EaJKHM81lN7SW7u8foP/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Кейс; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Додаткова рукоятка: 1 шт.; Вугільні щітки: 2 шт.; Дриль ударний: 1 шт.; Ключ спеціальний: 1 шт.; Вимірювач глибини: 1 шт.; Фіксація кнопки увімкнення: Має; Максимальний діаметр сверління бетону: 13 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1iOxfyphDC9Uga2IYlb82N0fskhrAZKyf/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип патрона | Ключевой |
| Питание | |
| Длина кабеля | 3 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 3,4 кг |
| Вимірювач глибини | 1 шт. |
| Вугільні щітки | 2 шт. |
| Вібраційне навантаження | 5,7 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Дополнительная рукоятка | 1 шт. |
| Дриль ударний | 1 шт. |
| Діаметр патрона | 1.5-13 мм |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 850 Вт |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 13 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальні оберти | 3000 об./хв. |
| Миттєва гарантія | Действует год после покупки и регистрации |
| Напряжение сети | 220 (±20%) |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/10mvOg2A1W4aE5EaJKHM81lN7SW7u8foP/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1iOxfyphDC9Uga2IYlb82N0fskhrAZKyf/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/19VTJeIMCoJNpOpFqOiM3jnF_wRJXidv6/view |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Ударный режим | Має |
| Упаковка | Кейс |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| ШтрихКод | 4824041036363 |
- Цена: 1 900 ₴

