
Газонокосилка электрическая ELM 1300 APRO
4 705 ₴
- В наличии
- Код: 899110
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 085856; Довжина: 580; Ширина: 375; Висота: 290; Упаковка: 1; АБЦ: B; КратностьЦены: 1; Вага: 13; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 11,7; Максимальні оберти: 3000 об./хв.; Напрямок обертання: 5; Тип двигуна: Безщітковий; Діаметр ножа/ліски: 320 мм; Клас захисту: IPX1; Напруга мережі: 230 В / 50 Гц; Найменування для ІМ Укр: Газонокосарка електрична ELM 1300 APRO; Макс. потужність: 1300 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: колещата, травозбірник; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/18yGjEqmQlx9IQkIayfz8opLRgE0llxxZ/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/119YmjIykUh9GchkyEhJjvhZAs0BCPhSZ/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1DYlCoXcwiJS4_SFJJ0581i8vcDS0qtFX/view; Висота зрізу, мм: 20/35/50;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 11,7 |
| Висота зрізу, мм | 20/35/50 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Діаметр ножа/ліски | 320 мм |
| Класс защиты | IPX1 |
| Макс. потужність | 1300 Вт |
| Максимальні оберти | 3000 об./хв. |
| Миттєва гарантія | Действует год после покупки и регистрации |
| Напряжение сети | 230 В / 50 Гц |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/119YmjIykUh9GchkyEhJjvhZAs0BCPhSZ/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1DYlCoXcwiJS4_SFJJ0581i8vcDS0qtFX/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/18yGjEqmQlx9IQkIayfz8opLRgE0llxxZ/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041066346 |
- Цена: 4 705 ₴

