
Бетономешалка СМ-140 28-30об/мин. 550Вт, 140л (венец из чугуна) APRO
10 845 ₴
- В наличии
- Код: 899514
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 083740; Довжина: 770; Ширина: 620; Висота: 430; Упаковка: 1; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 45.5; Номінальна потужність: 550 Вт; Розмір: 1090x665x1200 мм; Гарантійний термін: 24 місяці; Вага, кг: 45,5 кг; НГ-Напруга: Нет; Напрямок обертання: 5; Частота: 50Hz; Довжина кабелю: 2,1 м; Напруга мережі: 220 - 240 В; Рівень шуму: 94 дБ; Найменування для ІМ Укр: Бетонозмішувач СМ-140 28-30об/хв. 550Вт, 140л (вінець з чавуну) APRO; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації.; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1tmDcmpyW9flAqwkvldO92_ATvBOq7W1X/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1xAmqMn1qqPcpkpn0oSpSM7swmdSNa5cD/view; Миттєва гарантія: Нет; Упаковка: 1 шт.; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Комплект кріпильних виробів: 1 шт.; Об'єм барабана, л: 140; Об'єм готової суміші, л: 120; Принцип дії: Гравітаційний; Тип передачі: Вінцева; Матеріал вінця: Чавун; Кількість обертів барабана, об/хв: 28-30; Тип фіксації барабана: Педаль та поворотне колесо; Діаметр отвору барабану: 350 мм; Комплект частин бетонозмішувача: 1 шт.; Електричний двигун: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1_DRWQJ3oKITbPtuFmR-9J4Bzg4GD7iXp/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 45,5 кг |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Длина кабеля | 2,1 м |
| Діаметр отвору барабану | 350 мм |
| Електричний двигун | 1 шт. |
| Комплект кріпильних виробів | 1 шт. |
| Комплект частин бетонозмішувача | 1 шт. |
| Кількість обертів барабана, об/хв | 28-30 |
| Матеріал вінця | Чавун |
| Миттєва гарантія | Нет |
| НГ-Напруга | Нет |
| Напряжение сети | 220 - 240 В |
| Об'єм барабана, л | 140 |
| Об'єм готової суміші, л | 120 |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1xAmqMn1qqPcpkpn0oSpSM7swmdSNa5cD/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1_DRWQJ3oKITbPtuFmR-9J4Bzg4GD7iXp/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1tmDcmpyW9flAqwkvldO92_ATvBOq7W1X/view |
| Принцип действия | Гравітаційний |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тип передачі | Вінцева |
| Тип фіксації барабана | Педаль та поворотне колесо |
| Упаковка | 1 шт. |
| Частота | 50Hz |
| ШтрихКод | 4824041055449 |
- Цена: 10 845 ₴

