
Кутошліфувальна машина (болгарка) Ø125 AG-125/1200 V APRO
1 462 ₴
- В наявності
- Код: 899025
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 086816; Довжина: 380; Ширина: 95; Висота: 110; Упаковка: 10; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 2.2; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 2,1 кг; НГ-Напруга: Нет; Посадковий діаметр: 22,23; Діаметр диска: 125 мм; Регулювання обертів: З регулюванням обертів; Різьблення шпинделя: М14; Тип двигуна: Щітковий; Клас захисту: IP20; Довжина кабелю: 3 м; Напруга мережі: 230 В; Максимальна частота, об/хв: 11 000; Найменування для ІМ Укр: Кутошліфувальна машина (болгарка) Ø125 AG-125/1200 V APRO; Макс. потужність: до 1200 Вт; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Захисний кожух, Додаткова рукоятка, Захист від пилу(на корпусі).; Вібраційне навантаження: a h, AG 5,6 м/с 2 a h, DC 2,75 м/с 2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1z4EGJU0AelHN91hVwMyiOGgLdkv47ibp/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1lOz-bPWg_GdJTasUhfx5dKCb6Q0PyjB4/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1; Інструкція з експлуатації: 1 шт; Кутошліфувальна машина: 1 шт.; Додаткова рукоятка: 1 шт.; Ключ спеціальний: 1 шт.; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1V6TQAADI53fLQCqXQlspW6_N65h--q9x/view; Тест репорт: Да;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Вібраційне навантаження | a h, AG 5,6 м/с 2 a h, DC 2,75 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Додаткова ручка | 1 шт. |
| Клас захисту | IP20 |
| Ключ спеціальний | 1 шт. |
| Кутошліфувальна машина | 1 шт. |
| Макс. потужність | до 1200 Вт |
| Максимальна частота, об/хв | 11 000 |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| НГ-напруга | Немає |
| Напруга мережі | 230 В |
| Новинка | Да |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1lOz-bPWg_GdJTasUhfx5dKCb6Q0PyjB4/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1V6TQAADI53fLQCqXQlspW6_N65h--q9x/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1z4EGJU0AelHN91hVwMyiOGgLdkv47ibp/view |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000009,000000010,000000011,000000014,000000016 |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тест-порт | Да |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041068975 |
- Ціна: 1 462 ₴

