
Анкер с кожухом и гайкой М10/12*180 цинк жёлтый (пач 5шт) APRO
115 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Код: SRTR1012180
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 065231; Довжина: 220; Ширина: 70; Висота: 17; Упаковка: 125; АБЦ: B; КратностьЦены: 5; Вага: 0.634; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь; Діаметр: 12 мм; Довжина: 180 мм; Розмір “під ключ“: 14 мм; Покриття: цинк жовтий; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Анкер з кожухом і гайкою М10/12*180 цинк жовтий (пач 5шт) APRO; Розмір різьби: М10; Діаметр отвору: 12 мм; Вид різьби: неповна; Тип різьби: метрична; Галузь застосування: для будівництва, для фасадних робіт; До якої основи: для щільних повнотілих основ; Товщина закріплюваного матеріалу (max): 115 мм; Вага теоретична 1 шт.: 126.8 г; Довжина кожуха: 167 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1DbKkBw6IX9MYeYi2Z97Cntb8BBNiFn8Q/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Покрытие | Цинк желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 126.8 г |
| Вид різьби | неповна |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Довжина кожуха | 167 мм |
| Материал | Сталь |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1DbKkBw6IX9MYeYi2Z97Cntb8BBNiFn8Q/view |
| Размер под ключ | 14 мм |
| Размер резьбы | М10 |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000012 |
| Тип резьбы | Метрическая |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max) | 115 мм |
| ШтрихКод | 4824041034123 |
- Цена: 115 ₴

