
Шайба пружинная 8мм DIN 127 цинк белый (пач 200шт) APRO
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Код: 7P08-2
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Код: 053922; Довжина: 140; Ширина: 70; Висота: 12; Упаковка: 9 000; АБЦ: B; КратностьЦены: 200; Вага: 0.32; Гарантійний термін: не передбачено виробником; Матеріал: сталь пружинна; Висота: 2.0 мм; Покриття: цинк білий; Стандарт: DIN 127; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Шайба пружинна 8мм DIN 127 цинк білий (пач 200шт) APRO; Галузь застосування: машинобудування, меблеве виробництво; Вага теоретична 1 шт.: 1.4 г; Різьба кріпил. виробу: М8; Внутрішній діаметр: 8.1 мм; Зовнішній діаметр: 14.8 мм; Ширина поля: 3.0 мм; Посилання на сертіфікат: https://drive.google.com/file/d/1UHIimI7EbIlVAaJzCbSi4J7jlXiDUwLB/view;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Внутренний диаметр | 8.1 мм |
| Покрытие | Цинк белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 1.4 г |
| Внешний диаметр | 14.8 мм |
| Галузь застосування | машинобудування, меблеве виробництво |
| Материал | сталь пружинна |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1UHIimI7EbIlVAaJzCbSi4J7jlXiDUwLB/view |
| Рекомендація для магазина | 000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011 |
| Різьба кріпил. виробу | М8 |
| Стандарт | DIN 127 |
| Ширина поля | 3.0 мм |
| ШтрихКод | 4824041026999 |
- Цена: 58 ₴

