
Лобзик акумуляторний APRO 20В, 20JS, без АКБ
1 933 ₴
- В наявності
- Код: 895164
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код: 063670; Довжина: 270; Ширина: 88; Висота: 210; Упаковка: 5; АБЦ: A; КратностьЦены: 1; Вага: 2.06; Гарантійний термін: 36 місяців; Вага, кг: 2,03; Напрямок обертання: 5; Ємність аккумулятору: Power E system; Тип двигуна: Щітковий; Найменування для ІМ Укр: Лобзик акумуляторний APRO 20В, 20JS, без АКБ; Напруга акумулятора: 20 B; Технологія акумуляторних елементів: Li-Ion; Глиб. пропила: дерево: 115 мм; Глибина пропила: метал: 10 мм; Тип кріплення полотна/оснастки: Швидкозмінний; Кількість ходів штока: 20 мм; Комплектация_Укр: Переконайтесь, що корпус цілий, інструмент дійсно не працює або чутно сторонні шуми/вібрації. Перевірте наявність на: Паралельний упор; Вібраційне навантаження: 8,12 м/с 2; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1u3cLkfMV7Qe5R2onGjxY9zIaSxj9swxz/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1mj9RWXJNF-382SWUMpNdPbeL55c-GJnw/view; Миттєва гарантія: Действует год после покупки и регистрации; Упаковка: Коробка; Гарантійний талон: 1 шт.; Інструкція з експлуатації: 1 шт.; Лобзик: 1 шт.; Тест репорт: Да;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вага (кг) | 2,03 |
| Вібраційне навантаження | 8,12 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Гліб. пропилювання: дерево | 115 мм |
| Глибина пропила: метал | 10 мм |
| Кількість ходів штока | 20 мм |
| Лобзик | 1 шт. |
| Миттєва гарантія | Діє рік після купівлі та реєстрації |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/1mj9RWXJNF-382SWUMpNdPbeL55c-GJnw/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/1u3cLkfMV7Qe5R2onGjxY9zIaSxj9swxz/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000014,000000016 |
| Тест-порт | Да |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип кріплення полотна/оснастки | Швидкозмінний |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041032891 |
- Ціна: 1 933 ₴

