
Анкер з кожухом і гайкою М10/12*180 цинк жовтий (ящ. 120шт) APRO
1 695 ₴
- В наявності
- Код: SRTR1012180-C
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 126.8 г |
| Вид різьби | неповна |
| Галузь застосування | для будівництва, для фасадних робіт |
| До якої основи | для щільних повнотілих основ |
| Довжина кожуха | 167 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1DbKkBw6IX9MYeYi2Z97Cntb8BBNiFn8Q/view |
| Розмір під ключ | 14 мм |
| Розмір різі | М10 |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000011,000000012 |
| Тип різі | Метрична |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max) | 115 мм |
| ШтрихКод | 4824041036974 |
- Ціна: 1 695 ₴

